DARBNĪCA "ADAPTĪVĀ LĪDERĪBA. Vadības stilu pielāgošana darbam sarežģītos apstākļos.”

Aicinām 4. vai 5. augustā (varat izvēlēties) laikā no 10.00 līdz 17.00 Tallinas ielā 18, Rīgā piedalīties DARBNĪCĀ "ADAPTĪVĀ LĪDERĪBA. Vadības stilu pielāgošana darbam sarežģītos apstākļos.”

Piedāvājam pieredzē balstītas apmācības uzņēmumu, struktūrvienību, procesu, projektu, personāla vadītājiem. Noderēs arī ģimenes vadītājiem Ja jūtat, ka pasaule ap Jums strauji mainās un izmet Jūs no komforta sajūtas, šis pasākums ir tieši Jums.
 Darbnīcu vadīs:
• Ivo Pekšēns - Agile koučs, Scrum Master, Team koučs, fasilitators, treneris;
• Aija Upīte-Ozoliņa - psiholoģe, pieredze psiholoģiskās labbūtības, emocionālās inteliģences prasmju attīstīšanas un komandu saliedēšanas praksēs;
• Rita Zālīte – psiholoģe, eksperte cilvēkresursu vadībā, sertificēta transpersonālās psihoterapijas speciāliste, neirografikas instruktore, strukturālo sistēmisko izvietojumu vadītāja. Ar mākslas un transpersonālās psiholoģijas metodēm strādā individuali un ar grupām jau vairāk kā 20 gadus .
Kas Darbnīcā notiks?
• Mēs iepazīsim līderības stilus un pārrunāsim apstākļus kādos mēs dzīvojam un strādājam 21.gs.;
• meklēsim atbilstošos stilus mūsu kontekstiem un vajadzībām;
• spēlēsim spēles, lai izjustu dažādu vadības un līderības stilu iespējas;
• dalīsimies ar iegūtajām atziņām un apdomāsim mūsu katra individuālo komfortu dažādos vadības-līderības stilos;
• veiksim individuālu auditu katrs pats savām adaptēšanās un risinājumu meklēšanas spējām;
• iepazīsimies ar neirografiku kā vienu no metodēm emocionālā stāvokļa pašregulācijai;
• pieredzējušu meistaru vadībā katrs pats meklēsim risinājumus situācijām, kuras saucam par mūsu individuālajiem izaicinājumiem.

No treneriem un pasākuma vadītājiem saņemsiet maksimālu atbalstu visas dienas laikā, lai vakarā Jūs būtu uzlādēti ar lietderīgām atziņām, kā arī dzīvē un darbā noderīgām “šķēršļu joslu” pārvarēšanas metodēm.
PIETEIKTIES: 
https://ec.europa.eu/eusurvey/
runner/adaptiva_lideriba

IZMANTOJIET VASARU un uzkrājiet jaunu pieredzi jaudīgam rudenim!
Pasākums notiks komfortablās telpās Rīgā, Tallinas ielā 18 (tuvu Tallinas un Cēsu ielu krustojumam), Starptautiskās Rīgas kosmētikas skolas CIDESCO telpās.

Pasākuma cena – 135 EUR. Ja no viena uzņēmuma (vai ģimenes) piesakās divi cilvēki, cena 100 EUR.

Ja nokļūšana Rīgā Jums ir sarežģīta, bet arī Jūs vēlaties piedalīties šādā pasākumā, lūdzu sazinieties ar Irēnu Krustozoliņu rakstot uz irena.krustozolina@macibucentrslaipa.lv vai zvanot 26316197. Varbūt tiksimies arī Jūsu pilsētā?

Pieteikties kursam!

Pieteikuma forma